Home Coś do poczytania Ukochaj siebie

Ukochaj siebie

przez Elusia

Kochani, rozwój duchowy to nie koncepcje, programy, ustawienia, ścieżki. Rozwój duchowy to zwrot w kierunku siebie. Tam wszystko już jest, wszelka odpowiedź na każde pytanie. Nie potrzebujemy naukowców, pośredników duchowych, guru, medyków i szamanów, potrzebujemy zatrzymać się w obecnej chwili i zajrzeć do własnego serca. Zmierzyć się z emocjami, nie odsuwając ich, nie zamiatając pod dywan, ale świadomie je akceptując, bo są częścią nas, są istotą naszej ziemskiej natury. Bo po cóż te zawiłości, kochani na naszej ścieżce życia? To doświadczenia duszy, to chęć przygody, to wielka podróż, zwana życiem. Życie nie jest tak poważne, jakim go odbieramy, nie jest też dobre ani złe, to my nadajemy mu etykietki i sami wpędzamy się w kołowrotek zdarzeń. Napędzamy naszą codzienność przeszłością i przyszłością, nie chcąc zabliźnić ran i ciągle czekając  na jutro. Nie ma nic po za tą chwilą, nie ma nic…

Dusza ma swój plan, a my nie jesteśmy ciałem, nie jesteśmy też umysłem, jesteśmy świadomością, miłością, wdzięcznością, jesteśmy światłem i przyczyną wszystkiego co jest. Bo wszystko jest nami a my jesteśmy wszystkim.

Kochani, ukochajcie siebie, ukochajcie wszystko takim jakim jest. Wasze niedoskonałości są waszą częścią, kochajcie je, kochajcie siebie, jesteście doskonali tacy, jacy jesteście. Zachowajcie wdzięczność dla wszystkich i dla wszystkiego, bo tylko wdzięczność wzniesie Was wyżej i wyżej po szczeblach drabiny rozwoju.

Kocham Was i jestem wdzięczna, że jesteście.

zobacz moje inne przepisy

zostaw komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress