Home WARSZTATY

WARSZTATY

przez Elusia

czyli kameralne spotkanie z gotowaniem wegetariańskim i wegańskim, gongiem tybetańskim, jogą ( bardzo uproszczoną w niewielkiej ilości), moim ogrodem i miłością.

Zapraszam Cię do mojego ogniska domowego, gdzie czas zatrzymał się przy małym piecyku opalanym drewnem. Tu dzień po dniu raniutko rozpoczyna się taniec płomieni, które to wydobywają wszelkie aromaty z niebywałych potraw. Niebywałych a za razem prostych, nie pochłaniających zbyt wiele czasu, mimo to wykwintnych i bogatych. Cieszą podniebienie i duszę, koją emocje i dają poczucie spełnienia. 

Zapraszam Cię na podróż kulinarną w kameralnej atmosferze, w niebywałej oprawie, gdzie smaki wegetariańskich a częściej wegańskich potraw rozpieszczane są wg pięciu smaków. Gdzie przygotowanie posiłku to ceremonia i rytuał a spożywanie jest tego kwintesencją. Mój bogaty świat warzyw, przypraw i zbóż przepełnia stół najdoskonalszymi smakami, kolorami i zdrowiem.

Zapraszam Cię do mojego ogrodu, który wiosną rozbrzmiewa śpiewem słowika i budząc się ze snu z dnia na dzień rozwesela duszę kolorami kwiatów. Tam możesz przysiąść pod drzewem brzozy i zaczerpnąć energii oraz duchowości, lub ochłodzić się pod jodłą, odbijając swe oblicze w tafli wody. 

Zapraszam Cię do dźwięków gongu tybetańskiego. Ten prastary instrument uniesie Cię w przestworza i nauczy jak wyciszyć i zatrzymać myśli. Da wytchnienie po dniu pichcenia w mojej kuchni. 

Zjemy razem obiad, który przygotujemy, kolację i śniadanie. Poprowadzę Cię jak anioł stróż  i pokażę wszystkie moje tajniki gotowania. Nauczę, jak stworzyć coś z niczego, jak szybko przyrządzić posiłek.

Wyśpisz się jak królowa w rozkosznej  pościeli i kolorowych snach. Przyśni Ci się moc, która wszczepi w Ciebie mnóstwo zdrowia i radości w codzienności.

A raniutko, skoro świt, pokażę Ci jak prosto i łatwo rozruszać się i przygotować do całego dnia.

Joga to doskonały sposób na zdrowie.

Będzie miło, przyjemnie i bosko 🙂

Przyzwyczajenia, które są destrukcyjne i niszczące nasz organizm, można zmienić, bez ogromnych wyrzeczeń, ponieważ wegańska kuchnia czy wegetariańska również może być bardzo smaczna. Wystarczy tylko chcieć 🙂

Pierwszy dzień-   spotkanie godzina 11.00  – dzień zaczniemy od ugotowania obiadu. Ugotujemy zupę wg pięciu przemian oraz pyszne drugie danie.  Zjemy go ze smakiem, odpoczniemy i zrelaksujemy się przy gongach i misach tybetańskich.

Następnie przygotujemy kolację. 

Dla chętnych ułożę indywidualną dietę wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Drugi dzień – rano,  przygotujemy śniadanie i wspólnie je zjemy. 

Oprócz tego poczęstuję Was wedle życzenia kawą lub herbatą przy przepysznym smakołyku, który już sama wcześniej przygotuję, oczywiście wegańskim, bez cukru, mleka, pszenicy.

Zostanie też czas na relaks lub spacer po ogrodzie, mizianie moich pupili- dwa białe średnie pudle (zdjęcie  TUTU  i rozdanie przepisów z potraw, które gotowałyśmy. 

Warsztaty zakończymy w południe.

Gorąco zapraszam  🙂

Na warsztaty zapraszam 3-4 osoby.  Posiadam trzy pokoje, z dużymi małżeńskimi łożami. Jeden z pokoi posiada dwa osobne miejsca do spania. 

Moją kuchnię odzwierciedla mój blog. Wszystkie przepisy są sprawdzone i dopracowane. Na warsztatach będziemy korzystać z ekologicznych warzyw z mojego ogrodu oraz innych, tylko ekologicznych produktów. Warsztaty oparte będą ściśle na wegańskich potrawach, po za małymi wyjątkami, gdzie, np. użyjemy masła klarowanego do podsmażenia ( ma wysoki stopień palenia i jest do tego celu najlepsze).

Pokoje są dobrze wyposażone i komfortowe. Po prostu, jest bardzo rodzinnie i domowo.

Mój ogród pokazuję na zdjęciach na blogu- gorąco zapraszam do obejrzenia.

Informacje o mnie znajdziesz TU.

Cena za całość – 1900 zł od osoby.    Dla pierwszych czterech osób, które się zgłoszą- PROMOCJA– 1690 zł  od osoby.

Warunkiem rezerwacji jest wpłacony zadatek w wysokości 350 zł bez możliwości zwrotu w przypadku rezygnacji.

nr konta -96 1090 2284 0000 0001 2270 5654 – bank Santander

Elżbieta Mikołajewska


Jeżeli chcesz się zapisać na warsztaty napisz do mnie – jurella2311@gmail.com  lub na Messenger.

Lub zadzwoń – tel. 503 104 321

Mieszkam na Dolnym Śląsku pod górami Sowimi.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress