Home Bez kategorii MEDYTACJA PRZY GONGU I MISACH TYBETAŃSKICH

MEDYTACJA PRZY GONGU I MISACH TYBETAŃSKICH

przez Elusia

                                   30 października 2022  godzina 17.00

 

Zapraszam Cię na niebywały relaks i medytację przy nadzwyczajnych dźwiękach gongu i mis tybetańskich. Nawigując moim głosem wprowadzę Cię w stan rozluźnienia i uspokojenia umysłu a dźwięki mis i gongu dopełnią ten stan.

Otwórz się na niezwykłe wewnętrzne doświadczenie przy relaksujących dźwiękach mis i gongów tybetańskich ! W kąpieli tych instrumentów wyciszysz umysł i wejdziesz w stan głębokiej relaksacji. Nie obiecam Ci, że osiągniesz  ten stan na długo, ale pewne jest, że doświadczysz uniesienia i zapamiętasz to uczucie błogości. Medytacja dla początkujących nie jest łatwym zadaniem, nie jest łatwo uciszyć rozszalały umysł. Nie można walczyć z myślami, na siłę je wypierając, ani  z dnia na dzień oczekiwać błogiego stanu, z czym się kojarzy medytacja. To jest proces, który niesie wiele rozczarowań, jednak każdy następny krok otwiera małe okienko. Codzienna praktyka to jedyna droga do skutku. Nie ma innej metody. W naszym ciele mieszka Ego, które zawsze jest gotowe przekonać Cię, że są ważniejsze sprawy niż siedzenie czy leżenie bez ruchu w medytacji. Mamy mnóstwo programów i przekonań determinujących nasze życie, to one decydują o naszych relacjach, stanie na koncie, myślach i jakości życia.

Poprowadzę Cię, nawigując głosem, do rozluźnienia ciała, do wyciszenia umysłu, do spotkania ze sobą. Pomogą nam w tym dźwięki mis i gongu tybetańskiego, dźwięki, których umysł nie interpretuje, a które wnikają głęboko do ciała, do komórek. Wszystko jest energią, wszystko wibruje a  gong i misy wytwarzają specyficzne dźwięki, które z wielką precyzją masują i rewitalizzują organizm. Niebywała właściwość gongu i mis polega na bezpośrednim wnikaniu jego energii do komórek, ponieważ, jak pisałam, umysł go nie interpretuje, czyli dźwięki te pomijają emocje. Gdy popłyniesz za dźwiękiem, pogłębisz zrozumienie wszelkich procesów i przemian zachodzących w ciele. Dźwięki te synchronizują półkule, łatwiej więc wejść przy nich w proces wyciszenia, uspokojenia i relaksu.

Sesje odbywają się w moim domu, w przygotowanym do tego pomieszczeniu, w miłej atmosferze, w radosnej scenerii, wśród blasku świec, zapachu białej szałwii. Otoczę Cię magią i miłością….. Przyjedź 🙂

 

zobacz moje inne przepisy

zostaw komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress